Kings Insider 2015/07/20 – Mistrzostwo

„ Jeden –  Cel;

Kiedy? Teraz!;

Tylko – Kings!”

Tak brzmiał okrzyk, którym zaczynaliśmy i kończyliśmy każdy trening. W Sobotę, 18go Lipca 2015 w Gdyni osiągnęliśmy ten cel, wygrywając z Sopockimi Seahawks 36-26.

Kraków Kings – Mistrz PLFA1 2015.

Final - MokroTo zwycięstwo jest jeszcze bardzo świeże, przez to jest mi bardzo trudno, aby zebrać myśli i przelać je teraz na papier. Spodziewam się, że w następnych dniach i tygodniach będę więcej pisał o tej mistrzowskiej drodze, co bym poprawił i czego się nauczyłem.

Od samego początku, ideą tych artykułów było odkrycie kuluarów wewnętrznego życia drużyny. Chciałem pokazać naszym sponsorom i kibicom jak wygląda przygotowanie drużyny, i co się działo przez te ostatnie 9 miesięcy przygotować do finału.

Ale zdarzyło się coś, czego wcale się nie spodziewałem. Ten Kącik Trenera, stał się motywacją dla mnie, a wszystko przez komentarze, które otrzymywałem od osób czytających go. Za każdym razem, gdy otrzymałem emaila, SMSa lub komentarz podczas rozmowy o przeczytanym artykule, działało to jak zastrzyk motywującej adrenaliny, a równocześnie budowało się we mnie poczucie jeszcze większej odpowiedzialności.
Kiedykolwiek byłem zmęczony lub sfrustrowany, podnosiło mnie to na duchu, i pchało do dalszej pracy.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, każdemu, kto czytał i wspierał nas podczas roku.

 

Hail to the Kings!

 

Dawid Ostręga
Trener Główny
Kraków Football Kings
Mistrz PLFA1 – 2015

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie wszystkie artukuły w Kąciku Trenera