Kings Insider 2014/10/03 – “Czas na perfekcję”

Podczas gdy weterani jeszcze regenerują się po wyczerpującej końcówce ostatniego sezonu, pozostali członkowie Kings pracują ciężko nad przygotowaniami do nadchodzącego sezonu.

Kilkunastu pierwszych rekrutów, pełnych energii i rządnych walki dołączyło do nas po pierwszej z przedsezonowych rekrutacji. Ekscytacji nie kryją trenerzy, nowi zawodnicy prezentują świetne przygotowanie fizyczne, co pozwala trenerom skupić się na podstawach football’u, dając drużynie możliwość perfekcyjnego startu sezonu!

Pierwszy miesiąc treningów zdecydowałem się, poświęcić w całości dla rekrutów i drużyny rezerwowej. Dwa treningi w tygodniu zapewniają, iż nasi nowi zawodnicy będą w stu procentach przygotowani na powrót i wspólne treningi z weteranami. Pomimo wczesnego momentu w okresie przygotowań, część z rekrutów zdradzają olbrzymi potencjał, tak wielki, iż niektórzy z Nich mają szanse pojawić się już w tym roku na boisku.

W najbliższych miesiącach szykuje się nam ekscytująca walka o prymat na pozycji rozgrywającego, aż trzech zawodników będzie walczyło o ten zaszczyt! Każdy z Nich posiada swoje atuty i mimo iż na prowadzeniu w dalszym ciągu znajduje się nasz rozgrywający z poprzedniego sezonu, będzie musiał wejść na szczyty swoich umiejętności by tam pozostać. Po raz pierwszy Kings są w tej pozazdroszczenia godniej sytuacji posiadania aż trzech zawodników walczących o tą pozycję, chcących udowodnić, iż to właśnie oni mają to, co trzeba by poprowadzić Kings do zwycięstwa w tym sezonie!

Osiągniecie sukcesu możliwe jest tylko dzięki ciężkiej pracy, oraz wsparciu wielu osób, w większości działających nie na boisku, a poza nim. Jako trener główny, chciałbym użyć „Kings Insider”, aby pozwolić Wam, naszym sponsorom i osobom nas wspierającym na wgląd na to, co dzieje się wewnątrz drużyny. Jesteście częścią drużyny Kraków Kings – a ja chciałbym abyście mogli ujrzeć różnicę, jaką sprawia Wasze wsparcie i fundusze, nie tylko na boisku, ale też w życiu codziennym naszych graczy.

Naszym sportowym celem tego roku jest perfekcja. Widząc jak wielkiego postępu dokonaliśmy w poprzednim sezonie, rządnych walki rekrutów z pierwszych naborów, oraz olbrzymiej pasji i zaangażowania, które można zaobserwować u całej drużyny, jestem mocno przekonany, że nie tylko zdobędziemy zwycięstwo, ale zrobimy to wygrywając każdy mecz. Perfekcyjny sezon to nasz cel i chciałbym mieć Cię u naszego boku, kiedy będziemy go realizować.

Go Kings!
Dawid Ostręga
Trener Główny
Kraków Football Kings