ATERIMA HR i Kraków Football Kings – Łączymy siły!

W Kraków Football Kings stawiamy na grę zespołową! Dlatego z przyjemnością ogłaszamy początek współpracy naszej drużyny z firmą ATERIMA HR!

ATERIMA HR to zespół doświadczonych ekspertów HR i konsultantów personalnych, którzy korzystając ze swojego doświadczenia, dobrych relacji i znajomości branży, pomagają zatrudniać najlepszych specjalistów i menedżerów na rynku.

Co łączy agencję zatrudnienia z drużyną futbolistów? W codziennej pracy ATERIMA HR, polegającej na poszukiwaniu ludzi z głową i znajdowaniu dla nich odpowiedniego miejsca, widać dużo wspólnego z drużyną futbolu amerykańskiego.

W rekrutacji tak samo jak w sporcie jesteśmy m.in. zorientowani na cel i wybieramy najlepszych – mówi Joanna Bubeła, Partner HR ATERIMA HR. – Zależy nam też na „dobrym rozegraniu”, czyli projekcie zakończonym sukcesem. W przypadku Kingsów chodzi o zdobycie punktów i zwycięstwo, a u nas – o kolejne projekty zakończone zadowoleniem pracodawcy i świeżo znalezionego pracownika.

 W Kraków Football Kings przygotowujemy osoby do tego jak być lepszym na boisku i poza nim. – Mówi Katarzyna Ostręga, Prezes Kraków Football Kings – Naturalnie chcemy pomóc zawodnikom w każdym aspekcie ich życia codziennego, jednak znamy swoje możliwości. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły z ATERIMA HR! Pomogą oni naszym zawodnikom znaleźć odpowiednie dla nich miejsce na “boisku” pracy.

Zapoczątkowana właśnie współpraca polegać będzie m.in. na wzajemnym promowaniu swoich działań. ATERIMA HR wspierać będzie także rozwój zawodowy graczy Kraków Football Kings. Nasi sportowcy mogą liczyć m. in. na doradztwo  ekspertów w kwestiach związanych z budowaniem własnej kariery zawodowej.

ATERIMA HR_KINGS KRAKOW_wwwGA_1920x620_laczymy sily_171003 (1)-1